Αρχική σελίδα Τα νέα μας Όρια σχολικής περιφέρειας 61ου Νηπιαγωγείου

Όρια σχολικής περιφέρειας 61ου Νηπιαγωγείου

Με βάση την απόφαση του Διευθυντή Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης τα όρια της σχολικής περιφέρειας του 61ου Νηπιαγωγείου Ηρακλείου είναι οι οδοί:

Άγ. Αντωνίου και Νικολάου - Αγ. Βαρβάρας - Αγ. Παπαδάκη - Αγίου Θωμά - Αθανάτοι - Αθητάκη - Αλ. Δελμούζου – Αλκίνοου - Ανδρεαδάκη - Αραδινός - Αρίωνα - Αυγής - Βασιλείδη - Γεωργίου Βασιλάκη - Γιάννη Κορνάρου - Γούρνες - 23 Δασκαλάκηδων - Διομήδη - Δροσιάς - Ελ. Κατεχάκη - Ελλώτιδος - Εμμανουήλ Ρεπούλη - Ευαρέστου - Ευνικιανού - Ευπόρου - Ζωτικού - Θεοδούλου - Ιαπετού - Κανάκη - Κόμμου - Λαρανίου - Λεονταρίτη - Λογαριαστάκη - Μαρκατάκη - Μαργαρίτας - Μελετίου Βλαστού - Μενελάου Παρλαμά - Μιχαλοπούλου - Μονής Απεζάνων - Μυλογιάννη - Ναρκίσσου - Ναρσή - Οβιδίου - Ορατίου - Πανός - Παχυνάκη - Πλωτίνου - Πολίτη - Πολυκλείτου - Προφήτη Ηλία - Σατορνίνου - Σύμης - Τραοστάλου - Φλέμιγκ - Φραγκίσκου Πόρτου - Χαριτονικολή - Χατζάκη - Ψαρουδάκη.